30 مدل مانتو ، پانچو و رویه بافت زنانه و دخترانه شیک – کافه مانتو

رج اول (پشت کار): 3 تا از رو، (2 تا از زیر، 2 تا از رو) ببافید؛ دستورالعمل داخل پرانتز را تا 1 دونه مانده به انتهای رج تکرار کنید، دونه آخر را از رو ببافید. رج دوم: 1 دونه از رو، (2 تا از زیر، 1 دونه از رو) ببافید؛ دستورالعمل داخل پرانتز را تا 1 دونه مانده به انتهای رج تکرار کنید، دونه آخر را از رو ببافید. رج دوم را برای شکل گرفتن الگو، تکرار کنید. در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه از هر طرف رج کم کنید و این کار را 19 (20، 19، 18، 22) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه از هر طرف کم کنید و این کار را 4 (6، 10، 14، 10) بار دیگر تکرار کنید – اکنون 20 (20، 20، 20، 23) دونه داریم. در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج، کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه کم کنید و این کار را 20 (23، 19، 18، 19) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه کم کنید و این کار را 3 (0، 10، 14، 16) بار دیگر تکرار کنید – 44 (50، 50، 56، 62) دونه روی میل داریم.

به هر طرفِ رج بعدی 1 دونه اضافه کنید، سپس در هر 10 (10، 10، 8، 8) رج یکبار1 دونه به هر طرفِ رج اضافه کنید و این کار را 8 (8، 8، 11، 11) بار دیگر تکرار کنید، دونههای جدید را طبق الگوی بافت داده شده ببافید – اکنون 68 (74، 80، 86، 89) دونه روی میل داریم. اکنون، 1 رج بدون کم و زیاد کردن دونه ببافید. در رج بعدی، 1 دونه از هر طرف کم کنید، سپس هر 24 رج یکبار 1 دونه کم کنید و این کار را 3 بار تکرار کنید، سپس هر 26 رج یکبار 1 دونه کم کنید و این کار را دو بار تکرار کنید – 92 (98، 110، 122، 134) دونه روی میل داریم. رج اول (روی کار): 1 دونه از زیر، (2 تا از زیر، 1 دونه از رو) ببافید؛ دستورالعمل داخل پرانتز را تا 1 دونه مانده به انتهای رج تکرار کنید، دونه آخر را از زیر ببافید. معمولا لباسهای گرم مانند کاپشن و یا پالتو را نمیتوان به عنوان پوشش اصلی کل روز به تن داشت زیرا بافت آنها بسیار ضخیم است و فرد احساس سنگینی میکند از این رو هر خانمی برای روزهای سرد باید یک مانتو بافت داشت باشد.

بافت های ماشینی یا دست دوز هر دو به یک اندازه زیبا هستند و طرح های فراوانی متناسب با هر نوع سلیقه ارائه می شود. مدل های مانتو بافت پاییزه و زمستان با رنگ بندی های زیبا برای خانم ها بسیار جذاب و شیک خواهد بود. جذاب ترین مدل مانتو ، مدل مانتو مجلسی بسیار شیک ، مانتو مجلسی جدید ، مدل مانتو سال ، مدل مانتو ، مانتو ، مانتوهای متنوع مجلسی ، زیباترین مدل مانتو مجلسی را در سایت نمناک مشاهده می کنید. مانتوهای بافتنی از انواع مدل مانتوهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم های جوان است که هیچ وقت قدیمی نمی شود و همیشه زیبا و کاربردی است. برای خرید میل بافتنی گرد، روی عکس زیر کلیک کنید. رجهای اول و دوم را تکرار کنید تا الگوی بافت کشباف فارو شکل بگیرد. طراحانی که برای بانوان شیک پوش طراحی انجام می دهند با توجه به همه جوانب سعی کرده اند پوشش را معرفی نمایند که مورد توجه خانم ها قرار بگیرد. لباس های بافتنی طی سال های گذشته با توجه به مد روز و طبق نظر طراحان مد و زیبایی دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته اند و شاهد مدل های متنوع و جذابی از انواع بافتنی ها هستیم.

امروزه مدل های مانتو بافتنی در رنگ های بسیار زیبایی وجود دارد که خانم های با سلیقه و مدگرا می توانند به راحتی رنگ و طرحی را که می پسندند را با توجه به اندامی که دارند مورد انتخاب قرار دهند. یکی از لباسهای کاربردی و رایج برای فصل پاییز و هوای خنک، مانتو بافت است که به لحاظ جنس در دستههای مختلفی قرار میگیرند. میل بافتنی ساده: سایز 5.5 میلیمتر یا سایزی که مقیاس بافت ذکر شده در این آموزش را تامین نماید. این مانتو های بافتنی زنانه و دخترانه علاوه بر پوشاک یک اثر هنری هستند و شما می توانید از هر بخش آن برای بافت مانتو و لباس های زیبا ایده بگیرید. هنرمند و با سلیقه شروع به بافتن انواع مدل لباس و پلیور و کلاه و شال گردن و مانتو و مدل پانچو می کنند. از جمله لباس های پرطرفدار برای بانوان که این سال ها رواج بیشتری داشته است می توان به انواع مدل پانچو بافت، مانتوهای بافتنی بلند و کوتاه، سویشرت بافتنی، شنل های بافت متنوع انواع مدل کلاه بافتنی و شال های زیبا اشاره نمود که هر یک دارای تنوع بالایی هستند البته در این میان می توان گفت انواع مدل مانتو های بافتنی طرفداران بیشتری دارند و مورد استقبال واقع شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید