10 آموزشگاه موسیقی تهران در سال 1400 «کلاس موسیقی تهران»

در هنگام خواندن آواز نباید فشار زیادی به حنجره خود وارد کرد که صدا بلند تر شود بلکه باید صدا را مدیریت کرد.کسی که صدای خود را بتواند مدیریت کند به موفقیت بیشتری دست پیدا میکند. توجه داشته باشید که تعبیر غلط از این موضوع مطرح شده هم میتواند خطرناک باشد، زیرا داشتن استعداد میتواند مسیر پیشرفت و دستیابی به آرزوی آوازخوانی را برای افراد، سریعتر کند، اما نباید فکر کرد نداشتن صدا و استعداد اولیه کافی، مانع بزرگی بر سر راه هنرجویان به حساب میآید. برای خانواده، در مقابل استاد موسیقی یا برای شریک زندگیتان فرقی نمی کند، مهم این است که وقتی خودتان می نوازید، احساس بهتری به خود دارید و حس خوبی که در اطرافیانتان ایجاد می کنید، اعتماد به نفس و رضایتمندی شما را افزایش می دهد. در خوانندگی تکنیکی وجود دارد که با استفاده از آن خواننده به راحتی می تواند نت ها را ادا کند، که به آن سرایش یا سلفژ می گوییم. آموزشگاه پدر از سال ۱۳۸۱ در خدمت هنرجویان گرامی بوده و همواره تلاش داشته تا با حضور اساتید مجرب و بکارگیری متدهای آموزشی نوین دنیا، خدمات متفاوتی را ارائه نماید.

علاوه بر کنسرت های داخل آموزشگاه، هر ساله گروه های منتخب در پایان سال در خارج از آموزشگاه در فرهنگسرا ها به اجرای برنامه می پردازند. یکی از آموزشگاه های حرفه ای آموزش موسیقی و خوانندگی آموزشگاه فردوس در تهران می باشد که سابقه ی خوب و درخشانی در آموزش و تربیت هنرجویان دارد.همچنین این آموزشگاه دارای محیطی شاد و اساتیدی حرفه ای می باشد که سابقه درخشانی در زمینه موسیقی دارند.پس اگر به دنبال یک آموزشگاه حرفه ای برای خوانندگی می گردید بدون تردید در آموزشگاه فردوس ثبت نام کنید. آکادمی موسیقی فردوس دارای پیشرفته ترین امکانات موسیقی سنتی ،کلاسیک و پاپ می باشد.این موسسه با سابقه درخشان اجرا های بزرگ هنرجویی پذیرای دوستداران و عاشقان ساز و آواز این مرز وبوم است. آموزشگاه موسیقی پارس به صورت پی در پی در جشنواره فجر حضور داشته و از سال 1380همه ساله در جشن روز جهانی کودک برنامه های مختلفی را اجرا کرده است که موفق به دریافت ده ها نشان افتخار، گواهینامه و لوح تقدیر شده است. از سال 1388 با مدیریت آقای بهبهانی به منطقه هفت تیر منتقل شد؛ و در آنجا از درجۀ 3 به درجۀ 2 و سپس به درجۀ 1 ارتقاء یافت؛ و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد وقت گردید.

به طور کلی ویولون ساز زیبایی است که در ابتدای یادگیری، صدای تیز و دلخراش آن ممکن است شما را دلسرد کند اما اگر صبور باشید بعد از چند سال نوای دلنشین آن شما را دلبسته خواهد کرد. در این صورت حتما باید آموزش ساز مورد علاقه خود را در بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران یاد بگیرید تا با استادهای برجسته موسیقی آشنا شده و زیر نظر آن ها، با تمام فوت و فن های ساز و موسیقی و نحوه نواختن آن آشنا شوید. بعلاوه، گروه کر این آموزشگاه بعنوان یکی از گروه های مطرح در ایران، سالانه چندین کنسرت حرفه ای در شناخته شده ترین سالن های کنسرت ایران (مانند تالار وحدت، سالن رودکی و فرهنگسرای بهمن) برگزار نموده و در جشنواره های موسیقی فجر شرکت داشته است. آموزشگاه موسیقی گام ضمن اهمیت به اصول تئوریک ، برای کار عملی و اجرای هنرجویان در طول دوره آموزش موسیقی اهمیت ویژه ای قائل است، از این رو سالن اجرا با ظرفیت صد نفر و نور پردازی مناسب برای اجرای هنر جویان در نظر گرفته شده که به طور مکرر در طول آموزش هنر جویان قطعات خود را با حضور والدین و بینندگان به اجرا درآورند. آموزشگاه طریقت از ابتدای امر، کار خود را با همکاری فارغالتحصیلان دانشگاههای هنر شروع کرد و با حضور این اساتید، نسلهای درخشانی تربیت شد.

در صورتی که بتوانید فعالیتهای هوازی را در برنامه روزانه خود قرار دهید، میتوانید توانایی بهتر نفس کشیدن را کسب کنید و همین مسئله هم میتواند تاثیر بسیار زیادی روی مدیریت نفس کشیدن داشته باشد تا هنگام اجرای آواز با هیچ مشکلی مواجه نشوید. شما باید بتوانید مدت زمان اندکی را تعیین کرده و فعالیت هوازی داشته باشید تا بتوانید از مزایای آن هنگام آوازخوانی بهرهمند شوید؛ قطعا این کار مزایای بسیار زیادی دارد و تا زمانی که آن را تجربه نکنید، نمیتوانید اهمیت آن را به طور کامل درک کنید. آموزشگاه موسیقی گشتاسب از آغاز، آموزش درست و بنیادی موسیقی بر اساس متد روز دنیا را اساس کار خود قرار داده است و بدین منظور همواره سعی داشته است که از نخبهترین اساتید موسیقی و دانشآموختگانِ ممتازِ بهترین دانشگاهها بهره بجوید. به علاوه کسب مهارت در انجام یک کار همیشه ذهنیت فرد نسبت به خودش را بهتر می کند و یادگیری یک ساز می تواند ابزار خوبی برای افزایش اعتماد به نفس شما باشد. پس اگر هنوز نواختن یک ساز را شروع نکرده اید از همین حالا به فکرش باشید و تنها، ساز مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید