مدل مانتو بافت پاییزه 2022

همه دونهها را طبق الگو کور کنید. طبق الگوی کشباف فارو ببافید تا اندازه یقه (از رجی که دونه برداشتید)، به 7 اینچ برسد. رج بعدی: طبق الگو ببافید، (1 دونه از رو، 1 دونه از رو از طریق حلقه پشتی) داخل هریک از 2 تا ژوته ببافید. رج بعدی: طبق الگو ببافید، روی هر جا دکمه، 2 تا ژوته بزنید. طبق الگوی کشباف فارو، 2 اینچ ببافید، در انتها یک رج پشتِ کار ببافید. ست لباس مجلسی و ست لباس های مجلسی دخترانه و اسپرت و مدل لباس ستاره های هالیوود و تیلور سویفت و تیپ دخترونه مجلسی را در نمناک ببینید. مانتو بافت جلوباز دخترانه … و نسبت به بافت های زمستانی گرمادهی کمتری دارند . ۵- در نهایت قیمت تمام شده این بافت های نسبت به بافت های کانوایی بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است . اما دسته دیگری از مانتو بافت وجود دارد که بافت بسیار ریزی دارد که برجستگی بسیار کمی دارد و یا در برخی موارد برچستگی بر روی آن دیده نمیشود که برای تمام خانمها میتواند مناسب باشد. من تصاویر این پست را از این صفحه اینستاگرامی جمع آوری کردم .

تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین مدل های این سبک مانتوهای می باشد که مطمئنا مورد پسند شما عزیزان نیز واقع می شوند. مانتوهای بافتنی از انواع مدل مانتوهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم های جوان است که هیچ وقت قدیمی نمی شود و همیشه زیبا و کاربردی است. مانتوهای بافتنی از انواع مدل مانتوهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم های جوان است و این مدل مانتوها دارای طراحی خاصی هستند. همچنین استفاده از کمربند بر روی این مانتوها به شما کمک خواهد کرد تا انحناهای دوست داشتنی خود را بهتر نشان دهید. مدل مانتوی بافتنی زنانه استین کیمونو در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید این مدل مانتوها را با توجه به اندازه قد خود انتخاب نمایید. اگر قد بلندی ندارید همراه با مانتوهای بافتنی بلند از کفش پاشنه بلند استفاده کنید تا داخل آن گم نشوید. چگونه با تغییر سبک لباس پوشیدن قد بلندتر به نظر برسیم؟ مدل لباس عروس و لباس عروس جدید و انواع لباس عروس های شیک و بهترین نوع لباس عروس را در سایت نمناک مشاهده نمایید. مدل مانتو تابستانی شیک و سری چهارم مدل مانتو های تابستانی سایت نمناک را مشاهده می کنید. با فرارسیدن فصل پاییز کم کم باید مانتو های خنک تابستانی را کنار بگذاریم و سراغ مانتو های ضخیم تر و گرم تر برویم .

اکنون، 1 رج بدون کم و زیاد کردن دونه ببافید. 2 رج بدون کم و زیاد کردن دونه بافید. و چون سبک و کم حجم هستند به راحتی روی دست حملشان کنید . به هر طرفِ رج بعدی 1 دونه اضافه کنید، سپس در هر 10 (10، 10، 8، 8) رج یکبار1 دونه به هر طرفِ رج اضافه کنید و این کار را 8 (8، 8، 11، 11) بار دیگر تکرار کنید، دونههای جدید را طبق الگوی بافت داده شده ببافید – اکنون 68 (74، 80، 86، 89) دونه روی میل داریم. در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه از هر طرف رج کم کنید و این کار را 19 (20، 19، 18، 22) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه از هر طرف کم کنید و این کار را 4 (6، 10، 14، 10) بار دیگر تکرار کنید – اکنون 20 (20، 20، 20، 23) دونه داریم. مدل مانتو بافت دستبافت از جمله کارهایی است که خانم ها آنرا با انواع کاموا و نخ های ضخیم پشمی می بافند تا در روزهای سرد و برفی بپوشند و لذت ببرند. معمولا مانتو بافت ها به صورت دستبافت و یا ماشینی تولید می شود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد ، اما به لحاظ ارزش مانتو بافت های دستبافت از ارزش بیشتری برخوردارند ، به این جهت که همیشه کار دست ارزشمندتر است و زحمت بیشتری دارد .

در حالیکه روی کار به سمت شماست و با کمک میلهای بزرگتر، و با شروع از لبه یقه در قسمت راست و جلو، 1 دونه از هر دونه کور شده برداشته و به شرح ذیل، از زیر ببافید (دونهها در قسمت درزها را نادیده بگیرید): 16 (19، 19، 22، 25) دونه از لبه یقه در امتداد قسمت راست و جلو، 18 (18، 18، 18، 21) دونه در امتداد آستین راست، 42 (48، 48، 54، 60) دونه در امتداد پشت، 18 (18، 18، 18، 21) دونه در امتداد آستین چپ، سپس 16 (19، 19، 22، 25) دونه از لبه یقه در امتداد قسمت چپِ جلو برداشته و از زیر ببافید. در حالیکه روی کار به سمت شماست و میل بافتنیهای کوچکتر و شروع از لبه بالا، 200 (204، 208، 208، 212) دونه از کناره سمت چپ یقه و قسمت چپِ جلو برداشته و از زیر ببافید. این بافت زیبای وارداتی در قسمت بازوها برای همه سایزها مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید