مانتو بافت؛ بهترین گزینه برای تیپ های شیک پاییزی

مانتو بافت از بهترین گزینه ها برای تیپ های شیک پاییزی دختران جوان و بانوان به شمار می رود. حتی مدل هایی از مانتو بافت جلوباز با جیب های مستطیلی بزرگ، فوق العاده پرفروش بوده و در شمار محبوب ترین مدل ها قرار دارند. این مانتوها گرمای بیشتری ایجاد کرده و حتی می توان در فصل زمستان نیز از آن ها به عنوان بالاپوشی گرم و مناسب، استفاده کرد. با توجه به ضخیم بودن بافت مانتوهای بافتنی با نخ حجم دار، شما می توانید لباس ضخیم دیگری نیز زیر این مانتوها بپوشید. شما میتوانید مانتو بافت چهارخانه خود را با انواع شلوار جین و نیم بوتهای اسپرت ست کنید و یا اگر میخواهید یک تیپ مجلسی و کلاسیک داشته باشید میتوانید آن را با شولار جذب مشکی و نیم بوتها یا بوتهای بلند پاشنهدار ست کنید. در نظر داشته باشید که پوشیدن لباس های ضخیم زیر یک مانتوی جلوبسته، باعث می شود که اندام شما پرتر نمایش داده شده و حتی چاق به نظر برسید. به علاوه استفاده از کلاه این مانتوها برای خلق ژست عکاسی نیز عالی به نظر می رسد. استفاده از ریشه های بافتنی در یک بخش از پایین این مانتوها و یا به کار بردن آستین های عبایی در این مدل از مانتوها، عالی به نظر می رسد.

مانتو بافت پاییزه زنانه و دخترانه جدید و شیک 2021 را در این بخش از سایت سماتک مشاهده خواهید کرد و اگر قصد خرید یک مدل مانتو بافت جدید برای پاییز و زمستان سال 2021 را دارید با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین مدل مانتو بافت پاییزه زنانه جدید را انتخاب کنید. برای نگهداری از مانتو بافت حتما به برچسب راهنمای شستشوی آن، توجه داشته باشید. فقط باید برای خرید آن دقت داشته باشید. اگر قد کوتاه هستید، از بافتهایی استفاده کنید که روی آن خطوط عمودی و راهراه به چشم میخورد. اگر احساس میکنید که خیلی لاغر هستید، پس سعی کنید که نیم بوت بپوشید و از مانتو بافت یا پیراهن نسبتا کوتاه استفاده کنید. جنس نخ بافت لطیفی که در ساختار و بافت مانتوهای بلند بافتنی به کار می رود، باعث می شود که جلوه این مانتوها ظریف تر بوده و برای شرکت در مجالس رسمی و قرارهای کاری مناسب باشند. این مدل مانتو بافتنی برای افرادی مناسب است که از تناسب اندام نسبی برخوردار باشند زیرا این مدل لباس بافت عیوب اندام را نمایان می کند، مگر اینکه مدلی باشد که گشاد بافته شود و یا با طرحی خاص از دیده شدن عیوب بدن جلو گیری کند.

مانتو بافت ترکیبی معمولا یا با دکمه و زیپ تزین شدهاند و یا جلو باز هستند و یک کمربند پهن دارند. نکته قابل توجه این است که می توانید مانتوهای بافت دکمه دار را به صورت دکمه بسته یا جلوباز، پوشیده و در هر دو مدل، مورد استفاده قرار دهید. جدیدترین مدل های مانتو بافت را باید در مانتوهای بافت جلوباز خلاصه کنیم. مانتوهای کاموایی دستبافت در انواع مدل های برگ، تیغ ماهی، پیچ و لوزی بافته میشوند که حسابی گرم و شیک هستند، پس اگر در هنر بافتنی حرفه ای هستید میتوانید کاموای خوشرنگ و مورد علاقه تان را خریداری کنید و با ایده گرفتن از تصاویر مدل مانتو بافتنی دورنگ برای خود یک مانتو بافت پاییزه زیبا ببافید. برای مثال، کمربند خردلی چرم با بافت سبز تیره به خوبی ست میشود. رنگ کمربند را متناسب با رنگ بافت و استایل خود انتخاب کنید. اگر لاغر هستید یا میخواهید هیکل ساعت شنی داشته باشید، بهتر است از کمربند استفاده کنید. البته شما میتوانید از ترکیب رنگهای سفید و قهوهای نیز در کنار برای اکسسوریهای خود یا کیف دوشی خود نیز استفاده کنید.

به طور کلی با تغییر شال، کفش و جواهرات میتوانید مانتو بافت روزانه را برای یک میهمانی شبانه آماده کنید. شما میتوانید مانتو بافت ترکیبی را با انواع شلوار جذب و یا دمپا ست کنید و در کنار از نیم بوتهای پاشنه پهن استفاده کنید. در این مطلب با انواع مدل مانتو بافتنی آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد پسندتان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید. همین طور از آویزان کردن مانتوی بافت برای خشک کردن به شکلی که به بخشی از بافت آن فشار جاذبه بیشتری وارد شود، خودداری نمایید. مطمئنا وقتی از پیراهن یا مانتو بافت بلند استفاده میکنید، هیچچیز نمیتواند مثل بوت یا نیمبوت جذابیت شما را چند برابر کند. اگر از بوتهای بلند استفاده میکنید، از زیر آن جوراب شلواریهای پشمی بپوشید. شما حتی باید بر اساس شکل اندام خود، بهترین نوع آن را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید