مانتو بافت؛ بهترین گزینه برای تیپ های شیک پاییزی

در حالیکه روی کار به سمت شماست و با کمک میلهای بزرگتر، و با شروع از لبه یقه در قسمت راست و جلو، 1 دونه از هر دونه کور شده برداشته و به شرح ذیل، از زیر ببافید (دونهها در قسمت درزها را نادیده بگیرید): 16 (19، 19، 22، 25) دونه از لبه یقه در امتداد قسمت راست و جلو، 18 (18، 18، 18، 21) دونه در امتداد آستین راست، 42 (48، 48، 54، 60) دونه در امتداد پشت، 18 (18، 18، 18، 21) دونه در امتداد آستین چپ، سپس 16 (19، 19، 22، 25) دونه از لبه یقه در امتداد قسمت چپِ جلو برداشته و از زیر ببافید. در حالیکه روی کار به سمت شماست و با استفاده از میلهای کوچکتر و شروع از قسمت پایینِ لبه راستِ جلو، 200 (204، 208، 208، 212) دونه از قسمت راستِ جلو و لبه کناره راستِ یقه برداشته و از زیر ببافید. در حالیکه روی کار به سمت شماست و میل بافتنیهای کوچکتر و شروع از لبه بالا، 200 (204، 208، 208، 212) دونه از کناره سمت چپ یقه و قسمت چپِ جلو برداشته و از زیر ببافید. از این نوع کشبافت در قسمت سر آستین، پایین لباس و یقه آن رویت میشود.

از این که با ما همراه شدید بسیار متشکریم. بافت برخی از آنها ظریفتر بوده و برخی دارای نخ ضخیمتری در بافت خود هستند. انواع بافت در مدل های کوتاه و بلند، جلوباز، کلاه دار و غیره را می توان دید که طرح های مختلف و جذابی نیز دارند. جدیدترین مدلهای مانتو بافت زنانه دستبافت در انواع مدل های برگ، تیغ ماهی، پیچ و لوزی بافته میشوند که حسابی گرم و شیک هستند . زنانه دست بافت, مدل مانتو بافت های جدید دستبافت زنانه و دخترانه … مدل لباس عروس و لباس عروس های جدید و شیک ترین لباس عروس ها و مد لباس عروس را در سایت نمناک مشاهده نمایید. جدیدترین گالری عکس لباس عروس و مدل لباس عروس مواردی هستند که به شما برای انتخاب لباس عروس مناسب کمک خواهند کرد. مدل لباس عروس و جدیدترین لباس عروس و مدل جدید لباس عروس و انواع مدل های لباس عروس را در نمناک مشاهده نمایید. دخترانه و مانتو زمستانه جدید و مانتو بافتنی کلاه دار ومانتو بافت بلند نمناک.

مانتوهای زنانه با طرح های بافت و قلاب بافی شده می باشند، که مناسب خانم های گرامی هستند. امیدواریم مطالب و تصاویر ارائه شده شما را با انواع مدل های مانتو بافتنی دخترانه و زنانه آشنا کرده باشد. در ادامه تصاویر بسیار زیبایی از مدل های مختلف مانتو بافت را ملاحظه می فرمایید. معمولا مانتو بافت ها به صورت دستبافت و یا ماشینی تولید می شود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد ، اما به لحاظ ارزش مانتو بافت های دستبافت از ارزش بیشتری برخوردارند ، به این جهت که همیشه کار دست ارزشمندتر است و زحمت بیشتری دارد . اگر که شما به دنبال تنوع و جذابیت در هنگام پوشیدن مانتو هستید و می خواهید ظاهری بسیار شیک و منحصر به فرد داشته باشید، مانتو های بافتنی گزینه مناسبی برای شماست چرا که این بافتنی های زیبا تنوع بسیار بالایی دارد و برای انواع سلیقه های مختلف طراحی شده است و می توان به راحتی آنها را با انواع مدل های شال و کلاه بافتنی، روسری های بافت، بوت های مختلف و…

سعی کنید مانتو بافت خود را با یک پیراهن و یا شومیز چسبان و ظریف، و با کمربند ست کنید این کمک خواهد کرد تا شما ظاهری رسمی و در عین حال راحت داشته باشید. به هر حال در ادامه میخواهیم چند روش برای پوشیدن مانتوی بافتنی را به شما معرفی کنیم تا بر اساس تیپ و آب و هوای محل سکونت خود از این نکات استفاده کرده و به استایل خود تنوع بدهید و از این لباسهای زیبا به نحو احسن استفاده کنید. و شب ها اگر بخواهی چند ساعتی را بیرون از خانه سر کنی طعم گزنده سرمای پاییز را حس میکنی . اما به طور کلی، اگر شبها بیشتر بیرون میروید، بهتر است از بوت استفاده کنید و کفش کتانی را برای صبحها بگذارید. این مدل مانتو بافت بسیار گرم است و میتوان در روزهای سرد پاییزه و زمستانه از آن استفاده کرد. همچنین استفاده از کمربند بر روی این مانتوها به شما کمک خواهد کرد تا انحناهای دوست داشتنی خود را بهتر نشان دهید. اگر قد بلندی ندارید همراه با مانتوهای بافتنی بلند از کفش پاشنه بلند استفاده کنید تا داخل آن گم نشوید. از طرف دیگر، زنان ریزه اندام باید از خیر پوشیدن بافتهای سایز بزرگی که در آن گم میشوند، دوری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید