مانتوهای بافت؛ گزینهای مناسب برای بانوان شیکپوش

در میان لباسهای پاییزی و زمستانی لباسهای بافت بسیار زیبا و خاص است. بافت نخودی، بافت گیسبافت و دهها مدل بافت زیبای دیگر میتواند لباسهای خاص و زیبایی را برای شما درست کند که هم گرم است و هم شیکپوشی را برای ما همراه دارد. شما میتوانید مانتو بافت چهارخانه خود را با انواع شلوار جین و نیم بوتهای اسپرت ست کنید و یا اگر میخواهید یک تیپ مجلسی و کلاسیک داشته باشید میتوانید آن را با شولار جذب مشکی و نیم بوتها یا بوتهای بلند پاشنهدار ست کنید. مانتوهای کاموایی دستبافت در انواع مدل های برگ، تیغ ماهی، پیچ و لوزی بافته میشوند که حسابی گرم و شیک هستند، پس اگر در هنر بافتنی حرفهای هستید میتوانید کاموای خوشرنگ و موردعلاقه تان را خریداری کنید و با ایده گرفتن از تصاویر این مطلب برای خود یک مانتو بافت زیبا ببافید. بافته میشوند که امروزه مدل های جلو باز مد هستند. یکی از بهترین راهها برای اینکه بافت را با همان مدل اولیه نگهدارید و فرم خود را از دست ندهد این است که آستری زیر آن قرار دهید. یادتان باشد بافتها را هیچ وقت نباید در ماشین لباسشویی یا با آب گرم بشویید.

جدیدترین مدل مانتو بافت ایرانیمدل جدید بافتنی بلند زنانه ۲۰۱۵طرح جدید بافتنی بلند زنانه ۲۰۱۵طرح جدید بافتنی بلند زنانه ۲۰۱۵طرح جدید تونیک بافتنی زنانه ۲۰۱۵طرح جدید تونیک بافتنی زنانه ۲۰۱۵مدل تونیک بافتنی زنانه ایرانی ۲۰۱۵تونیک بافتنی زنانه ۲۰۱۵تونیک بافتنی زنانه ۲۰۱۵تونیک بافتنی زنانه ۲۰۱۵مدل لباس بافتنی با کلاه بافتنی ۲۰۱۵مدل لباس بافتنی شیک کلاه دار ۲۰۱۵مدل لباس بافتنی شیک کلاه دار ۲۰۱۵جدیدترین مدل لباس بافتنی بلند ۲۰۱۵مدل لباس بافتنی بلند ۲۰۱۵لباس بافتنی با کلاه زنانه ۲۰۱۵لباس بافتنی بلند با… مانتوهای کاموایی دستبافت در انواع مدل های برگ، تیغ ماهی، پیچ و لوزی بافته میشوند که حسابی گرم و شیک هستند، پس اگر در هنر بافتنی حرفه ای هستید میتوانید کاموای خوشرنگ و مورد علاقه تان را خریداری کنید و با ایده گرفتن از تصاویر مدل مانتو بافتنی دورنگ برای خود یک مانتو بافت پاییزه زیبا ببافید. امیدواریم مطالب و تصاویر ارائه شده شما را با انواع مدل های مانتو بافتنی دخترانه و زنانه آشنا کرده باشد.

در این مطلب با انواع مدل مانتو بافتنی آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد پسندتان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید. اکسسوری که می توان با انواع این مدل مانتوها انتخاب کرد، پوت های بلند و یا شلوارهای جین گشاد و یا راسته و فیت هستند. خود را به مانتوی تنگ و فیت یا راسته محدود نکنید، زیر مانتوی بافتنی میتوانید مانتوی کلوش و پیلی هم بپوشید. اگر زیادی بلند باشد و همزمان بوت بلند هم بپوشید و ریزنقش باشید، ظاهر جذابی پیدا نخواهید کرد. امروزه این بافت ها طرفدار زیادی در بین بانوان پیدا کرده است. در ادامه این مطلب ما جدیدترین مدل مانتو بافت بلند پائیزی زنانه ویژه ۲۰۲۱ قرار داده ایم. نمکستان: از سری مدل های لباس زنانه، اینبار گالری تصاویر جدیدترین مدلهای مانتو بافت زنانه و دخترانه فانتزی و شیک سال از برندهای معتبر را برای شما آماده کرده ایم.

این مانتوها را با زیورآلات پاییزی ست کنید و بوتهای ساقدار زیبا هم یادتان نرود. این مانتوها برای ماه های ابتدایی پاییز مناسب هستند و نمی توانید لباس زیادی زیر آن ها بپوشید. شما در خرید بافتنی و مانتوها به جز مدل و طرح باید حتما به جنس بافت خوب دقت کنید که مشکل نداشته باشد. اگر باید حتما از یک تیپ اداری در روز استفاده کنید و مقنعه به سرداشتهباشید میتوانید از شالهای رنگی مناسب با بافتی که میپوشید برای دور مقنعه استفاده و تیپتان را زیباتر کنید. همه دونهها را طبق الگو، کور کنید. ولی در استفاده از هر کدام بهتر است به جنس پارچه مانتویی خود دقت کنید تا دچار آسیب در بافت پارچه و خرابی مانتو شما نشود. چنانچه روش اول موفق به پاک شدن لکه ها نکرد ما این روش را به شما پیشنهاد می دهیم.سرکه از آن دسته موادی می باشد که تاثیر بسزایی در از بین بردن لکه ها دارد فقط کافیست دو استکان سرکه سفید را با مواد شوینده مخلوط کنید و سپس آن را محفظه ماشین لباسشویی بریزید و یا می توانید مانتو سفید را در یک لگن به مدت یک شبانه روز در محلول فوق خیس کنید تا لکه به طور کامل از بین برود.

دیدگاهتان را بنویسید