عکس های 40 مدل مانتو بافتنی جدید ژورنالی

این بافت ها نیز رنگ بندی خاص و مدرن خود را دارند. پاییز رنگارنگ با زیبایی ها و حال و هوای خاص خودش فرا رسید. ما در ادامه این راهنماییها را در اختیار شما قرار میدهیم تا به کمک آنها، بهترین مانتو پاییزی بافت را برای پاییز و البته زمستان امسال تهیه کنید. مدل مانتو درشت بافت جز دسته مانتوهایی است که بافت درشت و برجستهای دارد و اندام شما را نیز درشتتر نشان میدهد از این رو مانتو درشت بافت را به افرادی که لاغر هستند پیشنهاد میدهیم. اگر جز خانمهایی هستید که طرفدار سبک اسپرت هستید ما مدل مانتو کمربنددار را به شما پیشنهاد میدهیم. این مانتوها در سبک های دخترانه، زنانه و مجلسی و اسپرت در طرح های شیک و جدید به فروش می رسند. مدل مانتوی بافتنی زنانه استین کیمونو در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید این مدل مانتوها را با توجه به اندازه قد خود انتخاب نمایید. از این روی بافنده های صنعت مانتو، جنس های ضخیم را با قد کوتاه تری عرضه می کنند که خریداران از پوشیدن این مدل ها، احساس رضایت داشته باشند. شما از بافتنیها میتوانید همه جا استفاده کنید.

میتوانید از مانتوی بافتنی به عنوان لایه نهایی لباسهای خود در فصل پاییز استفاده کنید و استایل خود را جمع وجور نشان دهید. مدل های شنلی و عروسکی از سایر ویژگی های مانتوهای مدل بافت در سبک دخترانه هستند. طرح های ژورنالی در مانتوهای بافتنی معمولا مدل هایی هستند که نوع بافت و جنس متفاوتی از سایرین دارند. یک ایده برای پوشیدن مانتوهای بافتنی استفاده از رنگ های شاد و پاییزی است که تناسب بیشتری با این فصل دارد. اگر به دنبال مدل مانتو بافت جلو بسته هستید باید بدانید مدل مانتوهای بافت پاییزه به دلیل نوع کار و جنسی که دارند متنوع هستند. مدل های بافت به دلیل نوع کار و جنسی که دارند متنوع هستند. مدل های این لباس ها از طرح های بافته شده از جنس کاموا و نخ موهر و یا ابریشم است که معمولا یا به صورت حاضری و بازاری در فروشگاه ها موجود است و یا خانم های با سلیقه خودشان با کمترین ه ینه آتها را می بافند. این مدل مانتو بافت بسیار گرم است و میتوان در روزهای سرد پاییزه و زمستانه از آن استفاده کرد. با فرا رسیدن به ماه آبان و سرد شدن تریجی هوا خرید بافت مانتو ها بسیار زیاد می شود به علت اینکه هم بسیار راحت هستند و هم طرح ها و مدل های بسیار مختلفی دارند و هم در هوای سرد بدن را گرم نگه می دارند.

هرگز در خرید بافت و لباس پاییزه دخترانه کاموایی زیاد به قیمت پایین توجه نکنید و کیفیت مهم تر است چون در فصل پاییز بسیار به کارتان می آید. برای خرید این بافت ها می توانید به فروشگاه های اصلی و معتبر مربوطه مراجعه کنید و از تخفیفات ویژه نیز برخوردار گردید. با در نظر گرفتن قیمت مناسب مانتوهای بافت و مدل های متنوعی که برای این مدل مانتو عرضه می شود، می توانید طیف انتخابی گسترده ای برای خرید این نوع از مانتو پاییزه پیش روی خود داشته باشید. این زیر برند در این منطقه از محبوبیت خوبی برخوردار شد زیرا به خوبی با سلیقه و فرهنگ مردمان ساکن خاورمیانه هماهنگ بود. با نکاتی که گفته شد (بافت یقه هفت و سبک) و کفش پاشنه دار میتوانید این مشکل را برطرف کنید. معمولا توصیه میشود به همراه بافت از بوتهای پاشنه دار استفاده کنید. از قدیم مادربزرگ ها برای بچه ها و بزرگسالان بافتنی می بافتند. بافت های شنلی به دسته بدون آستین و یا کلاه دار و بدون کلاه تقسیم بندی می شوند.

انواع مانتوهای سبک کلاسیک و مدرن که در مدل کوتاه و بلند بوده و نیز تلفیقی از هر دو و یا از عقب بلند می باشد. شلواری که با این مانتوها، میتوان پوشید، بهتر است از نوع شلوار جین چسبان یا لگ باشد. جوراب شلواری ظاهری کلاسیک و جذاب را با پیراهن بافت ایجاد کرده و به کمک نیمبوتهای مخصوص فصل سرما، جذابیتی خیرهکننده ایجاد میکند. پس خانم های با هنر و با سلیقه دست به کار شوند و از مدل هایی که ما گلچین کردیم و در این بخش منتشر کردیم الگو برداری کنید و نحوه بافت و مدل و طرح های بافت آن ها را کپی کرده و برای عزیزان خود ببافید تا هم یک لباس و مانتوی شیک جدید داشته باشید و هم در هزینه خانواده صرفه جویی کنید. مانتو های کاموایی را حتما از جنس نخ خوب تهیه کنید تا بعد از شستن کج و کوله و شکل اولیه خود را از دست ندهد و همچنین ندهد. با بافتن نخ های کاموا به هم پارچه ای حاصل می شود که به آن بافتنی می گوییم. برخی از مدل مانتو بافت مجلسی وجود دارد که ترکیبی از یک پارچه بافت گرم و یک پارچه طرحدار است که میتواند برای مهمانی و مجالس رسمی بسیار شیک و مناسب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید