خرید یا راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

معیارهای انتخاب ما چه بوده؟ کلیدهای موسیقی (Clefs) اشکال مختلفی هستند که روی یکی از پنج خطوط حامل قرار می گیرند و به شما می گویند چه زیر و بم هایی در هر خط یا چه فضایی در خطوط حامل وجود دارد. اکثر افراد بر این باورند که برای خواننده شدن فقط باید صدای خوب داشته باشند در صورتی که این فکر اشتباهی است زیرا هر کسی که فکر متفاوتی داشته باشد می تواند نتیجه ی مطلوب تری را بگیرد. بسیاری از افراد علاوه بر لذت بردن از گوش دادن به موسیقی، علاقمند به یادگیری و نواخت سازها نیز هستند. با این کار علاوه بر حفظ روحیه خودشان به دیگر افراد منزل نیز کمک کردند تا حال بهتری پیدا کنند و این جادوی موسیقی بود. آموزشگاه طریقت این مسیر را ادامه خواهد داد تا نسلبهنسل، از فرزندان این مرزوبوم هنرمندانی توانا خلق شود و مایهی سربلندی میهنمان گردند. ضمن آنکه یکی از صاحبان آموزشگاه لازم است به عنوان مدیر مسئول به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کرده و خود را معرفی نماید.

آموزشگاه موسیقی نماد دورههای تخصصی و آموزشی موسیقی را برای هنرجویان، مدرسین موسیقی و نوازندگان حرفهای برگزار مینماید. کلاسهای آموزشگاه آبیرود در دورههای ده جلسهای برگزار میشوند و معمولآً برای دورههای جدید از طریق شبکههای اجتماعی و سایت آموزشگاه اطلاعرسانی انجام میشود. بصیر فقیه نصیری، رتبه ۵ کشوریِ کنکور سراسری هنر و رتبه اول کشوریِ کارشناسیارشد آهنگسازی و نوازندگی، مدرس کلاسهای آمادگی کنکور عملی موسیقی و دورههای گروهی مبانی موسیقی و سلفژ. در این آموزشگاه انواع آموزش های موسیقی نظیر آموزش موسیقی پاپ ،آموزش موسیقی سنتی ،آموزش سلفژ ، کلاس آواز ، کلاس موسیقی کودک ارائه می گردد. آموزشگاه مجهز به سالن اجرای موسیقی است و برگزار کننده ی کلاس های گروانوازی و اجراهای فصلی و سالانه میباشد . ثبت دقیق حساب ها همچنین تشکیل پرونده سالانه مالیات شما را بسیار ساده می کند. نت های روی پنج خط حامل نشان دهندۀ این است که کدام نت را بر روی ساز موسیقی باید نواخت و از 3 قسمت تشکیل شدهاند: سر نت (یک بیضی سیاه که یا باز است و یا بسته)، ساقه (خط عمودی که به سرنت وصل است) و پرچم، (حرکت خمیده که در بالای ساقه قرار دارد). علاوه بر مدیریت و اساتید حرفهای، آموزشگاه از فضا و نظم بسیار دلچسب و مناسب برای هنرجویانی که به دنبال پیشرفت می باشند، بهرهمند میباشد.

هر چند که این آموزشگاه نیز مانند بقیه موسسات با کاستی هایی مواجه است. همچنین از دیگر شرایط ثبت برند این است که متقاضی در دستگاه های دولتی مشغول به کار نبوده و حداقل شرایط سنی بالای بیست و پنج سال را نیز داشته باشند. آموزشگاه نوای محجوبی ( آموزشگاه موسیقی در نارمک ) دارای بیش از ۱۵ سال سابقه حرفهای و درخشان و فعالیت درعرصهی آموزش موسیقی، مفتخر است به تعلیم و شکوفایی استعدادهای نخبه در بستر موسیقی کلاسیک و ایرانی، تا جایی که هنرجویان دیروز این آموزشگاه، خود اساتید امروز موسیقی میباشند و در آموزشگاههای متعدد هنری مشغول به فعالیت و تربیت هنرجو میباشند و در ارکسترهای آکادمیک فعالیت چشمگیر و قابل توجهی دارند. بنابر گفتههای فوق، بهتر است در انتخاب آموزشگاه موسیقی دقت فراوانی به خرج دهید و تلاش داشته باشید تا از زمانی که برای تمرین موسیقی و مهارتآموزی میگذارید بهینهترین بهره را ببرید. انتخاب این که کدام آموزشگاه موسیقی برای من یا فرزندم مناسب تر است در واقع کار آسانی نیست. چرا که مهم کیفیت تمرین است.

اما اگر موارد گفته شده در بالا برایتان اهمیت دارد این اموزشگاه برای شما مناسب است. اما اگر در زمان کم یا زیاد، به شکل صحیح تمرین نکنید، تمام انرژی شما هدر رفته است. نرمش کردن و داشتن تمرینات هوازی برای یک خواننده مانند نوشیدنی انرژی زا عمل می کند و انرژی فرد را چند برابر می کند.وقتی که بدن شخص انرژی دریافت کند صدا نیز بهتر می شود پس اگر قبل از خوانندگی به مدت کوتاه نرمش کنید می توانید به موفقیت های زیادی در خوانندگی برسید. راه های دیگر افزایش درآمد در صورت امکان تعمیرات سازها و پذیرفتن خدمات مراسم نیز است. ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید