جدیدترین مدلهای مانتو بافت مخصوص پاییز – چی بپوشم

این کار باعث می شود که بخشی از بافت مانتو، افتادگی پیدا کرده و از جلوه اولیه خود، خارج شود. همین طور از آویزان کردن مانتوی بافت برای خشک کردن به شکلی که به بخشی از بافت آن فشار جاذبه بیشتری وارد شود، خودداری نمایید. مدل مانتو بافت از انواع مدل مانتوهای زنانه و دخترانه است که در فصل پاییز و زمستان مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد و این مدل مانتو در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است و شما می توانید از بین این طرح های شیک مانتوی مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید،در ادامه مدل مانتو بافتنی را در اختیارتان قرار داده ایم از آن ها نیز ایده بگیرید. این مدل مانتو بافتنی زنانه یکی از زیباترین و جذاب ترین مدل های پاییزه و زمستانی می باشد اغلب خانم های شیک پوش و خوش سلیقه ایرانی با فرا رسیدن فصل سرما از این محصول می توانند استفاده کنند که در طرح های زیبا وجود دارد.

مدل مانتوی بافتنی زنانه در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید این مدل مانتوها را با توجه به اندازه قد خود انتخاب نمایید. مانتوی بافت به خاطر طرح زیبا و منحصر به فردی که دارد برای خانم های خوش سلیقه ای که می خواهند در مجالس و مهمانی ها زیبا و جذاب جلوه کنند انتخابی بسیار ایده آل می باشد. البته شما میتوانید از ترکیب رنگهای سفید و قهوهای نیز در کنار برای اکسسوریهای خود یا کیف دوشی خود نیز استفاده کنید. اگر مدل مانتو بافت پاییزه و زمستانه خود را به رنگ مشکی انتخاب کردهاید میتوانید آن را با یک شلوار جین آبی کمرنگ و جذب با یک شال بافت خاکستری ست کنید تا یک تیپ اسپرت بسیار زیبا به وجود آورید علاوه بر این در کنار آن میتوانید نیم بوتهای خاکستری نیز بپوشید. اگر به سراغ مدل مانتو بافت با رنگهای روشنی مانند کرم رفتهای بهترین گزینه برای ایجاد یک سبک اسپرت و بسیار جذاب ست کردن آن با یک شلوار جین جذب و یک جفت نیم بوت کرم رنگ است. این مانتوها برای ماه های ابتدایی پاییز مناسب هستند و نمی توانید لباس زیادی زیر آن ها بپوشید.

لباس مجلسی کوتاه 2015 و مدل لباس مجلسی جدید دخترانه 2015 و مدل لباس مجلسی دانتل کوتاه رادرنمناک ببینید. مانتو بافت چهارخانه در دو مدل چهارخانه ریز و درشت طراحی میشود که علاوه بر گرمای بسیار زیادی که دارد شیک و زیبا نیز است. اگر زیادی بلند باشد و همزمان بوت بلند هم بپوشید و ریزنقش باشید، ظاهر جذابی پیدا نخواهید کرد. اگر از بوتهای بلند استفاده میکنید، از زیر آن جوراب شلواریهای پشمی بپوشید. شما میتوانید مانتو بافت چهارخانه خود را با انواع شلوار جین و نیم بوتهای اسپرت ست کنید و یا اگر میخواهید یک تیپ مجلسی و کلاسیک داشته باشید میتوانید آن را با شولار جذب مشکی و نیم بوتها یا بوتهای بلند پاشنهدار ست کنید. اگر لاغر هستید یا میخواهید هیکل ساعت شنی داشته باشید، بهتر است از کمربند استفاده کنید. استفاده از ریشه های بافتنی در یک بخش از پایین این مانتوها و یا به کار بردن آستین های عبایی در این مدل از مانتوها، عالی به نظر می رسد. با شروع سرد شدن هوا، زمان پوشیدن لباس های مخصوص فصل سرما فرا رسیده است؛ همواره لباس های بافتنی یکی از گرم ترین و در عین حال جذاب ترین پوشاک ها برای افراد خوشتیپ و شیک پوش می باشد.

برای روزهای پاییزی این مدل مانتو بافت با رنگهای پاییزی مانند قهوهای میتواند استایل شما را زیبا جلوه دهد. مدل لباس عروس جدید ، لباس عروس شیک ، جدیدترین مدل لباس عروس ، لباس عروس 2014 ، مدل لباس عروسی ، مدل لباس عروس سری بیست و پنجم را در سایت نمناک مشاهده می کنید. با توجه به ضخیم بودن بافت مانتوهای بافتنی با نخ حجم دار، شما می توانید لباس ضخیم دیگری نیز زیر این مانتوها بپوشید. در حقیقت تصور مانتو با نخ بافتنی ضخیم و قد بلند، کمی ناهنجار است. در این پست تصاویری از مدل جدید مانتو بافتنی دستباف را انتخاب کرده ایم که با هم می بینیم. شما در خرید بافتنی و مانتوها به جز مدل و طرح باید حتما به جنس بافت خوب دقت کنید که مشکل نداشته باشد. فقط باید در خرید کاموا و میل متناسب با آن دقت کنید. مانتو بافت مشکی را با چی ست کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید