جدیدترین مدلهای مانتو بافت مخصوص پاییز – چی بپوشم

این مانتوی راحت و گرم، بسیار مناسب فصل سرد زمستان است. با توجه به محبوبیت مانتو بافت بین خانم های ایرانی در فصل پاییز و زمستان در این بخش از نمناک قصد داریم شما را با مدل های جدید مانتو بافت جلوباز در انواع کوتاه و بلند آشنا کنیم. 1 دونه در انتهای رج بعدی کم کنید، سپس درهر رجِ روی کار 1 دونه کم کنید و این کار را 20 (23، 19، 18، 19) بار تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه کم کنید و این کار را 3 (0، 10، 14، 16) بار تکرار کنید. رج اول (روی کار): 1 دونه از زیر، (2 تا از زیر، 1 دونه از رو) ببافید؛ دستورالعمل داخل پرانتز را تا 1 دونه مانده به انتهای رج تکرار کنید، دونه آخر را از زیر ببافید. رجهای اول و دوم را تکرار کنید تا الگوی بافت کشباف فارو شکل بگیرد. رج اول (پشت کار): 3 تا از رو، (2 تا از زیر، 2 تا از رو) ببافید؛ دستورالعمل داخل پرانتز را تا 1 دونه مانده به انتهای رج تکرار کنید، دونه آخر را از رو ببافید.

همزمان وقتی 22 (22، 22، 25، 28) دونه باقی میماند، در انتها یک رج پشت کار ببافید، 13 (16، 16، 19، 20) دونه در لبه یقه یکبار کور کنید، سپس 2 (2، 2، 2، 3) دونه در لبه یقه، دوبار کور کنید. معمولا لباسهای گرم مانند کاپشن و یا پالتو را نمیتوان به عنوان پوشش اصلی کل روز به تن داشت زیرا بافت آنها بسیار ضخیم است و فرد احساس سنگینی میکند از این رو هر خانمی برای روزهای سرد باید یک مانتو بافت داشت باشد. داشتن یک پوشش گرم برای وقت گذراندن در خارج از خانه در روزهای سرد پاییزه و زمستانه برای هر خانمی الزامی است. مانتو TELMA یک مانتوی بافت بسیار شیک و اسپرت و زیبا بوده که از مرغوب ترین کاموا های موجود در بازار بافته شده و بسیار نرم و لطیف و در عین حال فوق العاده گرم می باشد. در انتها، یک رج پشت کار ببافید. در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه از هر طرف رج کم کنید و این کار را 19 (20، 19، 18، 22) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه از هر طرف کم کنید و این کار را 4 (6، 10، 14، 10) بار دیگر تکرار کنید – اکنون 20 (20، 20، 20، 23) دونه داریم.

در رج بعدی، 1 دونه از هر طرف کم کنید، سپس هر 24 رج یکبار 1 دونه کم کنید و این کار را 3 بار تکرار کنید، سپس هر 26 رج یکبار 1 دونه کم کنید و این کار را دو بار تکرار کنید – 92 (98، 110، 122، 134) دونه روی میل داریم. به اندازه 2 اینچ، طبق الگوی کشباف فارو ببافید، در انتها، یک رج پشت کار ببافید. معمولا مدل مانتو بافت بلند است و میتوان در زیر آن از یک بافت بلند استفاده کرد که رنگ آن با مانتو شما همخوانی داشته باشد. اما دسته دیگری از مانتو بافت وجود دارد که بافت بسیار ریزی دارد که برجستگی بسیار کمی دارد و یا در برخی موارد برچستگی بر روی آن دیده نمیشود که برای تمام خانمها میتواند مناسب باشد. با توجه به فضای آزادی تحرک در نظر گرفته در طراحی آن و قد بلند این مانتو، به راحتی میتوانید آن را روی هر لباس دیگری بپوشید.

از مانتوی بافتنی خود روی مانتوهای تابستانی استفاده کنید و آن را به یک استایل پاییزی زیبا تبدیل کنید. بافت های بلند معمولی یا دکمه دار هستند یا از یک کمربند برای بستن آن ها استفاده می شود این مانتوها را با چکمه های بلند یا ساق متوسط می پوشند. مدل های مانتو بافت پاییزه و زمستان با رنگ بندی های زیبا برای خانم ها بسیار جذاب و شیک خواهد بود. در ادامه تصاویر بسیار زیبایی از مدل های مختلف مانتو بافت را ملاحظه می فرمایید. جدیدترین مانتوهای دخترانه به روز و بسیار قشنگ و مناسب با انتخاب و سلیقه شما دختران ایرانی در سایت نمناک . انتخاب مدل مانتوهای بافتنی جلوباز انتخاب بهتری نسبت به مدل های جلو بسته برای شما است. انواعی از این مانتوها با بافت های درشت و ریز و همینطور دستباف در بهترین سایت و فروشگاه های پوشاک مد زنانه و دخترانه موجود است. مدل مانتو تابستانی شیک و سری چهارم مدل مانتو های تابستانی سایت نمناک را مشاهده می کنید. مدل های جدید مانتو ، مدل مانتوهای جذاب ، مدل مانتو ، مدل مانتو دخترانه شیک ، مانتو دخترانه جدید ، مدل مانتو مجلسی ، مانتو مجلسی خارجی ، مدل مانتو خارجی ، متنوع ترین مدل مانتو های دخترانه از سری 25 در سایت نمناک مشاهده فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید