جدیدترین مدلهای مانتو بافت مخصوص پاییز – چی بپوشم

این کار باعث می شود که بخشی از بافت مانتو، افتادگی پیدا کرده و از جلوه اولیه خود، خارج شود. یکی از دلایل اینکه یک لباس خوش فرم و تن خور عالی داشته باشد این است که از مواد اولیه با کیفیت استفاده شود که این ویژگی را میتوانید در بهترین مدل های مانتو بافت پاییزه 2021 پیدا کنید. مانتوهای بافتنی طرح و رنگ های متنوعی دارند و بهتر است این مدل مانتوها را بر اساس فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری انتخاب شود تا شیک پوش و جذاب تر از همیشه در هر مکانی به نظر برسید. اغلب دختران جوان مدگرا هستند و تمایل دارند در هر فصلی مدل مانتوهای مخصوص به همان فصل را با جدیدترین طرح های مد روز بپوشند. اگر به دنبال مدل مانتو بافت جلو بسته هستید باید بدانید مدل مانتوهای بافت پاییزه به دلیل نوع کار و جنسی که دارند متنوع هستند. یکی از محبوبترین و البته پرطرفدارترین مدلهای مانتو بافت، مدل چهارخانه است که در تن هر خانمی بسیار شیک و زیبا جلوه میکند. علاوه بر این شما میتوانید با انتخاب یک شال بافت با رنگ گرم استایل خود را بسیار زیبا کنید. برخی از مدل مانتو بافت مجلسی وجود دارد که ترکیبی از یک پارچه بافت گرم و یک پارچه طرحدار است که میتواند برای مهمانی و مجالس رسمی بسیار شیک و مناسب باشد.

مانتو TELMA یک مانتوی بافت بسیار شیک و اسپرت و زیبا بوده که از مرغوب ترین کاموا های موجود در بازار بافته شده و بسیار نرم و لطیف و در عین حال فوق العاده گرم می باشد. استفاده از ریشه های بافتنی در یک بخش از پایین این مانتوها و یا به کار بردن آستین های عبایی در این مدل از مانتوها، عالی به نظر می رسد. البته شما میتوانید از ترکیب رنگهای سفید و قهوهای نیز در کنار برای اکسسوریهای خود یا کیف دوشی خود نیز استفاده کنید. اگر قد کوتاه هستید، از بافتهایی استفاده کنید که روی آن خطوط عمودی و راهراه به چشم میخورد. همین طور از آویزان کردن مانتوی بافت برای خشک کردن به شکلی که به بخشی از بافت آن فشار جاذبه بیشتری وارد شود، خودداری نمایید. مانتوی بافت به خاطر طرح زیبا و منحصر به فردی که دارد برای خانم های خوش سلیقه ای که می خواهند در مجالس و مهمانی ها زیبا و جذاب جلوه کنند انتخابی بسیار ایده آل می باشد. این مانتو ها علاوه بر پوشاک یک اثر هنری هستند و شما می توانید از هر بخش آن برای بافت مانتو و لباس های زیبا ایده بگیرید.

شما میتوانید مانتو بافت بلند خود را با انواع بوتها و شلوارهای گرم ست کنید و یک استایل شیک برای خود ایجاد کنید. اما به طور کلی، اگر شبها بیشتر بیرون میروید، بهتر است از بوت استفاده کنید و کفش کتانی را برای صبحها بگذارید. بهتر است هر خانمی در هر فصلی مانتوی متناسب با همان فصل را برای پوشیدن انتخاب نماید. برخی از این مانتوها بافت ظریف تری داشته و برخی دیگر دارای نخ بافت ضخیم تری هستند و با پوشیدن آن ها، حجیم به نظر خواهید رسید. جنس نخ بافت لطیفی که در ساختار و بافت مانتوهای بلند بافتنی به کار می رود، باعث می شود که جلوه این مانتوها ظریف تر بوده و برای شرکت در مجالس رسمی و قرارهای کاری مناسب باشند. مانتوهای بافت بلند، دارای نخ های بافت ظریف بوده و معمولا آستین های باریک و چسبان دارند. معمولا از دکمه های بزرگ و درشت در ترکیب مانتوهای بافتنی استفاده می شود.

اما در خصوص مانتوهای بافت با نخ ضخیم، اوضاع متفاوت خواهد بود. با توجه به ضخیم بودن بافت مانتوهای بافتنی با نخ حجم دار، شما می توانید لباس ضخیم دیگری نیز زیر این مانتوها بپوشید. چون اگر نخ و جنس کاموا بی کیفیت باشد زحمت شما هدر رفته و در مدت کوتاه لباس تان از ریخت و شکل ظاهری درآمده و مدلش نیز خراب می شود. از این روی بافنده های صنعت مانتو، جنس های ضخیم را با قد کوتاه تری عرضه می کنند که خریداران از پوشیدن این مدل ها، احساس رضایت داشته باشند. با شروع سرد شدن هوا، زمان پوشیدن لباس های مخصوص فصل سرما فرا رسیده است؛ همواره لباس های بافتنی یکی از گرم ترین و در عین حال جذاب ترین پوشاک ها برای افراد خوشتیپ و شیک پوش می باشد. مانتو بافت از بهترین گزینه ها برای تیپ های شیک پاییزی دختران جوان و بانوان به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید