جدیدترین مدلهای مانتو بافت مخصوص پاییز – چی بپوشم

اگر زیادی بلند باشد و همزمان بوت بلند هم بپوشید و ریزنقش باشید، ظاهر جذابی پیدا نخواهید کرد. با شروع فصل سرما مدل های مختلف مانتو بافتنی در میان خانم ها طرفداران زیادی پیدا … همانطور که می دانید مانتو یکی از پوشش های بسیار ضروری برای خانم های ایرانی می باشد که در اکثر مهمانی ها و مناسبت های مختلف از آن استفاده می کنند و در انواع و رنگ های مختلفی وجود دارد و بسته به سلیقه تان می توانید مدل های مختلفی از آن را خریداری نمایند، یکی از مانتوهای پرطرفدار در بین خانم ها مانتوی بافتنی می باشد که با فرارسیدن فصل سرما خانم ها به دنبال این مدل مانتو ها هستند که در رنگ و طرح های زیبایی وجود دارد. بنابراین اگر جزو افرادی هستید که دوست ندارید تا عیب و ایراد ظاهرتان دیده نشود، پیشنهاد می کنیم تا به دنبال گزینه مناسب تری برای تن پوش بیرونی خود از جنس و طرح بافت باشید. ولی در عوض عیب بزرگ کاپشن ها و بافت های زمستان را هم دغدغه خیلی از خانم هاست ندارند . اما به طور کلی، اگر شبها بیشتر بیرون میروید، بهتر است از بوت استفاده کنید و کفش کتانی را برای صبحها بگذارید.

همچنین استفاده از کمربند بر روی این مانتوها به شما کمک خواهد کرد تا انحناهای دوست داشتنی خود را بهتر نشان دهید. طبق الگوی کشباف فارو ببافید تا اندازه یقه (از رجی که دونه برداشتید)، به 7 اینچ برسد. در حالیکه روی کار به سمت شماست و با استفاده از میلهای کوچکتر و شروع از قسمت پایینِ لبه راستِ جلو، 200 (204، 208، 208، 212) دونه از قسمت راستِ جلو و لبه کناره راستِ یقه برداشته و از زیر ببافید. در حالیکه روی کار به سمت شماست و با کمک میلهای بزرگتر، و با شروع از لبه یقه در قسمت راست و جلو، 1 دونه از هر دونه کور شده برداشته و به شرح ذیل، از زیر ببافید (دونهها در قسمت درزها را نادیده بگیرید): 16 (19، 19، 22، 25) دونه از لبه یقه در امتداد قسمت راست و جلو، 18 (18، 18، 18، 21) دونه در امتداد آستین راست، 42 (48، 48، 54، 60) دونه در امتداد پشت، 18 (18، 18، 18، 21) دونه در امتداد آستین چپ، سپس 16 (19، 19، 22، 25) دونه از لبه یقه در امتداد قسمت چپِ جلو برداشته و از زیر ببافید. امروزه مدلهای بسیار متنوعی از مانتو بافت در بازار وجود دارد که تمام خانمهای شیک پوش با هر سلیقهای میتوانند آنها را انتخاب کنند.

مانتوی بافت به خاطر طرح زیبا و منحصر به فردی که دارد برای خانم های خوش سلیقه ای که می خواهند در مجالس و مهمانی ها زیبا و جذاب جلوه کنند انتخابی بسیار ایده آل می باشد. اگر که شما به دنبال تنوع و جذابیت در هنگام پوشیدن مانتو هستید و می خواهید ظاهری بسیار شیک و منحصر به فرد داشته باشید، مانتو های بافتنی گزینه مناسبی برای شماست چرا که این بافتنی های زیبا تنوع بسیار بالایی دارد و برای انواع سلیقه های مختلف طراحی شده است و می توان به راحتی آنها را با انواع مدل های شال و کلاه بافتنی، روسری های بافت، بوت های مختلف و… بافت های قدیم منحصر بود به لباس های کانوایی یا ابریشمی که مامان ها و مامان بزرگ هایمان برایمان با میل یا قلاب میبافتند ولی الان نه کسی چندان حوصله بافتن و دوخت و دوز دارد – مگر به اندازه بافتن یک شال گردن هوسی – و نه بافت های موجود در بازار همه کار دست هستند . مانتوهای بافتنی زنانه با طرح های بافت و قلاب بافی شده می باشند، که مناسب خانم های گرامی هستند. دخترانه و مانتو زمستانه جدید و مانتو بافتنی کلاه دار ومانتو بافت بلند نمناک.

اکسسوری که می توان با انواع این مدل مانتوها انتخاب کرد، پوت های بلند و یا شلوارهای جین گشاد و یا راسته و فیت هستند. بافت های دخترانه رنگ بندی شاد و ترکیب های فانتزی خاصی دارند. شما میتوانید مانتو بافت بلند خود را با انواع بوتها و شلوارهای گرم ست کنید و یک استایل شیک برای خود ایجاد کنید. طبق الگوی کشباف فارو، 2 اینچ ببافید، در انتها یک رج پشتِ کار ببافید. رج بعدی: طبق الگو ببافید، (1 دونه از رو، 1 دونه از رو از طریق حلقه پشتی) داخل هریک از 2 تا ژوته ببافید. یکی از لباسهای کاربردی و رایج برای فصل پاییز و هوای خنک، مانتو بافت است که به لحاظ جنس در دستههای مختلفی قرار میگیرند. ۵- در نهایت قیمت تمام شده این بافت های نسبت به بافت های کانوایی بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است . یکی از محبوبترین و البته پرطرفدارترین مدلهای مانتو بافت، مدل چهارخانه است که در تن هر خانمی بسیار شیک و زیبا جلوه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید