بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای 77959483 – 09126171899

از چه سنی می توان موسیقی را فراگرفت؟ باور دارم که یادگیری موسیقی برای هر سنی مفید هستش چون هیچ محدودیتی تو موسیقی نیست و هر جور ادمی ازش استقبال میکنه. همچنین با یاد گرفتن موسیقی می توانید خود را سرگرم کنید و نیز گرما بخش هر محفلی باشید. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام وب سایت پی جو، موسیقی لذت بزرگی را برای انسان ها به ارمغان می آورد و یادگیری آن روح انسان را نوازش می کند، هر فردی می تواند با توجه به علاقه مندی خود نسبت به ساز های موسیقی، موسیقی را نزد اساتید با تجربه و دارای مهارت یاد بگیرد، آموزشگاه های موسیقی دارای بخش های متفاوتی است که هر بخش مختص ساز مجزایی می باشد که توسط وزارت ارشاد اسلامی مجوز آن دریافت شده است و هنرجویان می توانند در سطح های مختلف (مبتدی – حرفه ای ) در آن آموزش ببینند، اما چگونه می توانیم بهترین دپارتمان موسیقی را در شهر محل سکونت خود پیدا کنیم؟ هر انسانی دو معلم دارد یکی روزگار و دیگری آموزگار. روزی که به آخر این مسیر رسیدی خود معلمی می شوی برای او که اول این راه است ، پس همه چه بخواهند و چه نخواهند معلم تو اند، بدان که خداوند هر گره ای که در کارت می اندازد چون گره قالی است که از آن نقشی خوش بر خواهد و در انتها و ابتدای راه بدان گاه برای ساختن باید ویران کرد گاه برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا باید نخواست، زندگی مثل نواختن پیانو است همان چیزی را که در خود می شنوی می نوازی اما کلید های سیاه و سفید را باید با هم نواخت تا صدای کامل و خوشایندی بتوان شنید، دستت را به من بده و الان صدای درون خود را بشنو و به من بگو چه می شنوی.

موسیقی باعث می شود هر دو نیمکره چپ و راست مغز فعال شده و در نتیجه حافظه شما را تقویت می کند. خروجی تلاش های ایشان را میتوان در بیش از 30 اجرای جشنواره و کنسرت های هنرجویان سرای هنر مشاهده نمود. اجراهای صحنه ای و کنسرت های مختلف و بزرگی توسط آموزشگاه پارس برگزار می گردد که در جهت ارتقای سطح هنرجویان و تسلط آن ها بسیار موثر است. یکی از این انگیزه ها برای یادگیری موسیقی، آموزش دیدن نزد اساتید مجرب و مطرح می باشد. بنابراین با مطالعهای این مقاله و استفاده از مشورت اساتید معتبر همواره تلاش داشته باشید تا از عمر و انگیزهی خود بهترین بهره را ببرید. آموزشگاه موسیقی پارت از سال 1383 آغاز به کار نمود و از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه های موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد. همچنین کاری کرده که با آن ثابت قدم بودنش را نه تنها به عنوان مدیر یکی از مهمترین آموزشگاه های موسیقی در ایران ثابت کرده بلکه در زمینه فعالیت گروهی نیز نشان داده که فردی است توانا که از عهده اجرای برنامههایی با گروههای بزرگ دویست نفره را دارد.

برگزاری کلاس های آموزشی موسیقی ارف برای کودکان و نوجوانان و همچنین آموزش مربیان در سراسر ایران از مهمترین فعالیت های ایشانمیباشد . این مجموعه همچنین فعالیت گسترده تری در سالهای بعد در رابطه با موسیقی کودک (ارف) صورت پذیرفت. ضمنا در زمینه آموزش ارف با شیوه منحصر به فرد کودکان بسیاری در دوره 60 و 70 و 80 از زمره هنرمندان، مدرسین و مدیران آموزشگاه دهه 90 میباشند. آموزشگاه موسیقی سرای به سال ۱۳70 ، با هدف حفظ و با حضورچندین اساتید معتبر و تدریس بالغ بر سی سال و اشاعه موسیقی و توسعه روش های خلاقانه در این حوزه توسط خلیل ا.. اجرای سطح بالای آموزش فقط با بهره مندی از اساتید حرفه ای، باتجربه، دلسوز و پرانرژی و همچنین محیطی آرامش بخش، مدرن، منظم و با برنامه ریزی های آموزشی مفید میسر می گردد. آواز گونه ای از موسیقی است که توسط یک یا چند خواننده اجرا میگردد و میتواند با همراهی سازها باشد و یا بدون آن اجرا گردد اما محوریت اصلی قطعه موسیقی بر روی اجرای خواننده است. اجرای آثار دیگری با نام صفر تا سفر با آهنگسازی و تنظیم برای پیانو توسط ایشان و اشعار استادکاکائی و اجرای ارکستر زهی پارسیان و هنرمندان مشهور کاری فاخر قلمداد گردیده است.

واعظی پایه گذاری شد و با بیش از دو دهه فعالیت و مدیریت ایشان و با اتکا به روش های نوین و جهانی موسیقی توانسته علاوه بر تربیت مربیان ، هنرمندان و هنرجویان موسیقی ، مردم را هم با موسیقی به شکلی جدی و قابل احترام آشنا کند . واعظی در اردیبهشت ماه 1342 در طبیعت زیبا و دلانگیز فیروز کوه متولد شد. آموزش در این آموزشگاه بصورت خصوصی ، کاربردی و اجرامحور بوده است . با گسترش فضای آموزشی در سال 1388، این آموزشگاه دارای 12 کلاس آموزشی در دو ساختمان دو طبقه برای برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینات و اجراهای پژوهشی است که همگی به منظور فعالیت های موسیقی طراحی و آکوستیک شده اند. شما باید بتوانید مدت زمان اندکی را تعیین کرده و فعالیت هوازی داشته باشید تا بتوانید از مزایای آن هنگام آوازخوانی بهرهمند شوید؛ قطعا این کار مزایای بسیار زیادی دارد و تا زمانی که آن را تجربه نکنید، نمیتوانید اهمیت آن را به طور کامل درک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید