آموزش آواز مبتدی تا پیشرفته

خوانندگی راه سخت و پرچالشی دارد که برای رسیدن به موفقیت باید تمامی سختی های آن را پشت سر بگذارید. توجه داشته باشید که تعبیر غلط از این موضوع مطرح شده هم میتواند خطرناک باشد، زیرا داشتن استعداد میتواند مسیر پیشرفت و دستیابی به آرزوی آوازخوانی را برای افراد، سریعتر کند، اما نباید فکر کرد نداشتن صدا و استعداد اولیه کافی، مانع بزرگی بر سر راه هنرجویان به حساب میآید. اگر به هنگام خوانندگی تحرک زیادی دارید شاید پیش خود فکر کنید که این کار برای جلب توجه مخاطب لازم است اما همیشه اینطور که فکر می کنید نیست و گاهی نتیجه ی برعکس دارد. اکثر افراد بر این باورند که برای خواننده شدن فقط باید صدای خوب داشته باشند در صورتی که این فکر اشتباهی است زیرا هر کسی که فکر متفاوتی داشته باشد می تواند نتیجه ی مطلوب تری را بگیرد. همچنین هنرجویانی نیز وجود داشته اند که صدای خوبی نداشتند ولی با شرکت در کلاس های آموزش خوانندگی و یاد گیری اصول و قواعد آن به موفقیت دست یافته اند. منظور از پیانو رویال همان پیانوهای بزرگی است که صدای زیبا و باشکوهی دارد و در سالن های بزرگ کنسرت استفاده می شود.

آکادمی موسیقی فردوس دارای پیشرفته ترین امکانات موسیقی سنتی ،کلاسیک و پاپ می باشد.این موسسه با سابقه درخشان اجرا های بزرگ هنرجویی پذیرای دوستداران و عاشقان ساز و آواز این مرز وبوم است. در شاخه های آواز سنتی و پاپ هیچ نیازی به این وجود ندارد که هنرجو آشنایی از قبل داشته باشد. 2. استاد خوب باید بتواند به هنرجو در زمینه انتخاب ساز و خرید آن مشاوره و راهنمایی بدهد. داشتن یک مربی حرفه ای و توانمند تاثیر زیادی بر روی هنرجو دارد.آموزشگاه های موسیقی و خوانندگی زیادی در کشور وجود دارند که بین آنها تعدادی از آموزشگاه ها نسبت به بقیه برتری دارند. پیانو های دیجیتال نیازی به کوک کردن ندارند و در رنج قیمت کمتری نسبت به دو نوع قبلی موجود هستند. اما نواختن یک ساز و یادگیری موسیقی با درگیر کردن هر دو نیم کره مغز و استفاده از درک منطقی و احساسات در کنار یکدیگر، مغز شما را قلقلک می دهد و خلاقیتتان را مجددا شکوفا می کند. بنابراین می توان گفت موسیقی با کمک به ایجاد احساسات مثبت در شما و کاهش استرس، به تقویت سیستم ایمنی شما کمک می کند. ما توانسته ایم با ایجاد بهترین محیط و با ارائه بهترین روش های آموزشی و مشاوره های تخصصی در مقاطع مختلف نوازندگی ( شروع آموزش موسیقی مقدماتی،متوسطه وحرفه ای ) به اهداف آموزشگاه موسیقی آوادیس برسیم.

آموزشگاه موسیقی پدال در تلاش است تا محیطی آرام و آکادمیک برای علاقهمندان به یادگیری هنر موسیقی ایجاد کند و در این مسیر از استادان تحصیلکرده رشته موسیقی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، نوازندگان برجسته و فعال در عرصه موسیقی روز و استادان دانشگاه تهران بهره گرفته است. موسیقی، به عنوان یکی از هنرهای برجسته در میان هنرهای هفت گانه، همیشه جایگاه مهمی در میان مردم داشته است. این مرکز با بهره مندی از اساتید توانمند و با تجربه و امکانات آموزشی مناسب، مجوز با عنوان درجه یک را از وزارت ارشاد اخذ کرده و موفق شده تا جایگاه سومین آموزشگاه برتر تهران را از سوی مخاطبین دریافت نماید. آموزشگاه موسیقی هنر پارسه در سال 1391 به صورت رسمی به عنوان آموزشگاه موسیقی برگزیدۀ شرکت YAMAHA در ایران معرفی گردید. همانطور که گفته شد برای خواننده شدن باید دوره های مربوطه را زیر نظرمربیان با تجربه گذراند در غیر این صورت خواننده شدن امکان پذیر نمی باشد اما با شرکت در کلاس های آکادمی فردوس جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا از استید مجرب برای آموزش هنرجویان استفاده می کند. حرفه ای، متوسط و مبتدی، سطوح آموزشی کلاس ها می باشد. وجود دارد که در مقاله های بعدی به معرفی آن ها می پردازیم.

و از جمله سازهایی است که از همان ابتدا می توانید نوای دلپذیری بنوازید و یادگیری دوره مقدماتی آن به طور معمول هشت الی نه ماه طول می کشد. نکته دیگری که حائز اهمیت است انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران است. آموزشگاه ندای موسیقی که جزء بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران می باشد در غرب تهران و منطقه ی مرزداران قرار گرفته است. همچنین هر کدام از این نوع ساز ها به زیرگروه های دیگری تقسیم می شوند که توضیحشان از حوصله بحث خارج است. برای مثال ساز ها بر اساس نحوه تولید صدا به چهار دسته زهی (سیمی)، بادی، ضربه ای (کوبه ای) و الکترونیک تقسیم می شوند. بسیاری از آموزشگاه ها در کنار آموزش، به برگزاری کنسرت های آموزشگاهی مشغول می شوند و این امر باعث می شود که هنرجویان موسیقی با اعتماد به نفس بیشتری به یادگیری موسیقی بپردازند. برای مثال احساسات منفی مانند خشم و عصبانیت با افزایش هورمون کورتیزول، سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند و این در حالیست که حالات عاطفی مثبت مانند احساس رضایت و خوشحالی با کاهش کورتیزول، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید