آموزشگاه موسیقی گشتاسب – بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران

هنرجویان ما می توانند از آموزش اساتید برتر وب نوازان، جهت فرا گرفتن موسیقی بهره مند گردند و با ارتباط تصویری با کیفیت و عالی در بالاترین سطح در کلاس موسیقی شرکت نمایند. بدیهی است یکی از مهمترین عوامل پیشرفت در هنر موسیقی ارتباط بین هنرجویان با سازهای مختلف و آموزش های متفاوت و امکانات مشروح سه می باشد که این بستر به صورتی مطلوب در مجموعه فرهنگی سرنا فراهم گردیده است. آموزشگاه موسیقی ماهور با هدف ارتقا سطح فرهنگ موسیقی کشور و ارائه خدمات برتر به هنر جویان علاقه مند و مستعد این مرز و بوم تاسیس گردیده است. آموزشگاه موسیقی درجه یک سرنا با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۸۲ با مدیریت استاد نادر شایگان مدرس ، کارشناسی ارشد و سرپرست کارگاههای موسیقی دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی و با نظارت و رهنمود بزرگان موسیقی همچون دکتر حسن ریاحی و دکتر محمد سریر و دکتر امیر اشرف آریانپورو استادان شاخص دانشگاهی و با حمایت هیات موسس مجموعه فرهنگی هنری سرنا آقایان سعید خورزنی و سعید کزازی آغاز به کار نمود و توانست با جذب هنرجویان به تعداد بسیار در مرتبه ای از بهترین مراکز آموزشی هنر موسیقی قرار گیرد.

آموزشگاه صدا نزدیک به دو دهه سابقه درخشان در امر آموزش و یادگیری کلیه ساز ها توانسته موفقیت چشم گیری را در منطقه غرب تهران به خود اختصاص دهد.همچنین توانسته ایم با به کارگیری جدیدترین روش های آموزش در امر موسیقی توسط اساتید برجسته انگیزه های موسیقیایی را در هنر جویان بویژه کودکان برای رسیدن… زمانی که شما تصمیم به یادگیری موسیقی گرفتید باید با توجه به معیارهای شناخت یک آموزشگاه موسیقی خوب بهترین آموزشگاه را برای موسیقی انتخاب کنید. گواه فعالیتهای ما، هنرجویان نمونهای هستند که امروز مبدل به نوازندگانی خبره شدهاند و آیندهای روشنتر در انتظار آنهاست. نوابغ امروز ، کودکان دیروز و کودکان امروز ، نوابغ فردا هستند. آموزشگاه موسیقی سازنو به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در عرصه آموزش حرفهای و تخصصی موسیقی کودکان و بزرگسالان در شهر کرج و در منطقه عظیمیه آغاز کرد. صاحب آموزشگاه موسیقی به یک مکان نیز برای آموزش نیاز دارد که هزینه این محل نیز بر اساس شهر و متراژ آموزشگاه متفاوت خواهد بود. آموزشگاه موسیقی سازنو از ابتدای فعالیت خود سعی بر آن داشته تا با نگرشی فراتر و وسیعتر از فعالیتهای مرسوم، سبب ایجاد تمایز بین آموزشگاه خود و دیگر آموزشگاههای موسیقی در منطقه و در کل کشور شود و به مبحث آموزش بپردازد چرا که نواختن ساز میتواند روح هر انسانی را بنوازد و تآثیر بسیار مثبت و سازنده در روحیهی انسان برجای بگذارد.

هر انسانی دو معلم دارد یکی روزگار و دیگری آموزگار. علاوه بر ساز صاحبان آموزشگاه موسیقی باید یک استند موسیقی دو نفره یکی برای خود و دیگری برای دانش آموز تهیه کنند که هزینه این مورد نیز برای هر کدام 30 دلار است؛ البته برای ساز پیانو و ارگ این مورد اصولا مورد نیاز نیست. علاوه بر مدیریت و اساتید حرفهای، آموزشگاه از فضا و نظم بسیار دلچسب و مناسب برای هنرجویانی که به دنبال پیشرفت می باشند، بهرهمند میباشد. دوست هنرجوی من هرگاه دلتنگ شدی و هرزمان که ناامید و هرزمان که مغرور مرا بخوان! اگر هنرجوی آموزشگاه هستید می توانید نام کاربری و رمزعبور خود را از دفتر آموزشگاه دریافت نموده و نسبت به تمدید کلاس و ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید. خانم سارا رضازاده مدیر مسئول آموزشگاه و نوازنده تار که فوق لیسانس خود را در رشته نوازندگی موسیقی از دانشگاه هنر تهران دریافت کرده و همسر ایشان جناب آقای الیاس دژاهنگ به عنوان مدیر اجرایی آموزشگاه که فوق لیسانس خود را در رشته آهنگسازی از دانشگاه هنر تهران اخذ کرده اند.

بصیر فقیه نصیری، رتبه ۵ کشوریِ کنکور سراسری هنر و رتبه اول کشوریِ کارشناسیارشد آهنگسازی و نوازندگی، مدرس کلاسهای آمادگی کنکور عملی موسیقی و دورههای گروهی مبانی موسیقی و سلفژ. آموزشگاه موسیقی گام ضمن اهمیت به اصول تئوریک ، برای کار عملی و اجرای هنرجویان در طول دوره آموزش موسیقی اهمیت ویژه ای قائل است، از این رو سالن اجرا با ظرفیت صد نفر و نور پردازی مناسب برای اجرای هنر جویان در نظر گرفته شده که به طور مکرر در طول آموزش هنر جویان قطعات خود را با حضور والدین و بینندگان به اجرا درآورند. پیانو دیواری که نسبت به پیانو رویال ارزان تر و کم حجم تر می باشد، برای استفاده در منزل مناسب تر است. آموزشگاه طنین دلنواز با استفاده از اساتید دانش آموخته و مجرب تلاش می کند تا بهترین سطح آموزشی و متدهای روز دنیا را در کنار سایر خدمات ارائه کند. گیتار آکوستیک توسط بدنه چوبی تو خالیش، صدا را تقویت می کند و از سیم های فلزی استفاده می کند. بسیاری از افراد علاوه بر لذت بردن از گوش دادن به موسیقی، علاقمند به یادگیری و نواخت سازها نیز هستند. انتخاب آموزشگاه به میزان یادگیری شما برای رسیدن به سطح حرفه ای کمک زیادی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید