آموزشگاه موسیقی پارت

علاوه بر کنسرت های داخل آموزشگاه، هر ساله گروه های منتخب در پایان سال در خارج از آموزشگاه در فرهنگسرا ها به اجرای برنامه می پردازند. علاوه بر برگزار نمودن کلاس های رایج موسیقی برای عموم علاقمندان و در کلیه سطوح، این آموزشگاه کلاس های تخصصی برای دانشجویان، هنرجویان پیشرفته و داوطلبان کنکور موسیقی برگزار می نماید. چراکه اگر یک هنرجو مسیر آموزشی را اشتباه طی کند علاوه بر دریافت عادتهای اشتباه، زمان و عمر او نیز هدر رفته است. یکی از این برنامهها کنسرت داتا با حضور بیش از ۷۰ هنرجو است. هر ساله چندین نفر از هنرجویان این آموزشگاه در در رشته موسیقی یکی از دانشکده های موسیقی پذیرفته می شوند. رسالت آموزشگاه موسیقی نماد فراهم آوردن بستری است که در آن ایدههای خلاق در راستای ارتقای سطح آموزش موسیقی عملی گردد. غرق شدن در یکنواختی زندگی روزمره، باعث می شود شما کمتر خلاقیت به خرج داده و بخش خلاق مغزتان به مرور زمان بدون استفاده بماند. امروز نیز، بهترین مدرسین را گردهم آوردهایم، تا دانش موسیقایی هنرجویان را پرورش داده و آنها را برای اجراهای صحنهای و شرکت در کنسرتها آماده کنیم.

همه ی کسانی است که برگ های زرین موسیقی ایرانی با نام آن ها مزین شده است و در این راستا تلاش ما بر این پایه استوار بوده تا محیط امن اخلاقی، علمی، هنری و فرهنگی برای عزیزان شما و هموطنان محترم فراهم کنیم. زمانی که شما موسیقی را از کسی بیاموزید که او را بارها روی صحنه های کنسرت یا بر روی جلد آلبوم ها دیده اید، این امر به مراتب روی شما تاثیر می گذارد و احساس بهتری به یادگیری موسیقی از سوی یک کارشناس و هنرمند مشهور دارید. روزی که به آخر این مسیر رسیدی خود معلمی می شوی برای او که اول این راه است ، پس همه چه بخواهند و چه نخواهند معلم تو اند، بدان که خداوند هر گره ای که در کارت می اندازد چون گره قالی است که از آن نقشی خوش بر خواهد و در انتها و ابتدای راه بدان گاه برای ساختن باید ویران کرد گاه برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا باید نخواست، زندگی مثل نواختن پیانو است همان چیزی را که در خود می شنوی می نوازی اما کلید های سیاه و سفید را باید با هم نواخت تا صدای کامل و خوشایندی بتوان شنید، دستت را به من بده و الان صدای درون خود را بشنو و به من بگو چه می شنوی.

شما می توانید با توجه به محل سکونت خود یک از این آموزشگاه ها را برای یادگیری موسیقی مورد علاقه خود انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله کلاس سلفژ چیست را مطالعه کنید. همچنین با یاد گرفتن موسیقی می توانید خود را سرگرم کنید و نیز گرما بخش هر محفلی باشید. بنیانگذاران این آکادمی با اعتقاد به جمله معروف “موسیقی متعلق به همه است” در کنار آموزش تخصصی موسیقی به دانشجویان و هنرجویانی که موسیقی را به عنوان حرفه آینده خود برگزیدهاند، به تربیت علاقهمندان موسیقی در تمامی سنین از خردسال تا سالمند نيز میپردازند. آموزشگاه موسیقی راه صبا ، به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران، با وجود پشتوانه های علمی و هنری اساتید برجسته در آموزش موسیقی و روش آموزشی صحیح و آکادمیک، از اکثر شهرهای ایران، پذیرای هنردوستان و علاقمندان به موسیقی است. سابقهی بیش از دو دهه آموزش، کولهباری از تجربه را به ارمغان آورده، تا بتوانیم هنرجویان را در مسیر پیشرفت و ترقی، بهشکل صحیح و حرفهای همراهی کنیم.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران آشنا کنیم. برای پاسخ به این سوال ابتدا باید انواع ساز را بهتر بشناسیم تا بتوانیم راحت تر انتخاب کنیم. بنابر گفتههای فوق، بهتر است در انتخاب آموزشگاه موسیقی دقت فراوانی به خرج دهید و تلاش داشته باشید تا از زمانی که برای تمرین موسیقی و مهارتآموزی میگذارید بهینهترین بهره را ببرید. موسیقی هنری از انسانی حاصل میشود که خود در راستای این هنر جدی بوده و آموختههای موسیقی را به درستی پشت سر گذاشته است که البته پر واضح است که برای درک بهتر مفاهیم موسیقی و فراگیری یکی از آلات موسیقی انگیزه و علاقه نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. همچنین به هنرجویان جوان کمک میکند تا بتوانند فعالیت حرفهای خود را در عرصههای مختلف موسیقی اعم از اجرا، آموزش، آهنگسازی و پژوهش در موسیقی آغاز کنند. آموزشگاه موسیقی پارت از سال 1383 آغاز به کار نمود و از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه های موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید