آموزشگاه موسیقی شرق تهران

آموزش انواع سازهای ایرانی و غربی در سبک های مختلف در زیر نظر اساتید مجرب برگزار می شود و هنرجو از همان ابتدای امر طبق روش های صحیح، دانش موسیقی و نوازندگی را فرا می گیرد. آموزشگاه موسیقی درجه یک سرنا با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۸۲ با مدیریت استاد نادر شایگان مدرس ، کارشناسی ارشد و سرپرست کارگاههای موسیقی دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی و با نظارت و رهنمود بزرگان موسیقی همچون دکتر حسن ریاحی و دکتر محمد سریر و دکتر امیر اشرف آریانپورو استادان شاخص دانشگاهی و با حمایت هیات موسس مجموعه فرهنگی هنری سرنا آقایان سعید خورزنی و سعید کزازی آغاز به کار نمود و توانست با جذب هنرجویان به تعداد بسیار در مرتبه ای از بهترین مراکز آموزشی هنر موسیقی قرار گیرد. آموزشگاه موسیقی طریقت، اولین آموزشگاه دارای مجوز رسمی در منطقهی سعادت آباد است که از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را شروع کرده. آموزشگاه موسیقی فتحعلی، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بهره بردن از حضور اساتیدی مجرب و تحصیلکرده در زمینه موسیقی، تلاش نموده با برگزاری دوره های آموزش سازهای ایرانی و جهانی به صورت خصوصی و گروهی برای گروه های سنی مختلف اعم از کودکان و بزرگسالان بستری مطمئن، جهت کشف استعدادهای نهفته هنردوستان و پرورش و رشد هر چه بیشتر این عزیزان مهیا نماید.

برگزاری کلاس های ارف یکی از از فعالیت های مهم این مرکز است که سال های متمادی به پرورش استعدادهای درخشان کم سن و معرفی آن ها به جامعه هنری پرداخته است. آموزشگاه راه صبا با مدیریت استاد محمدرضا اتابکی از اساتید برجسته موسیقی ایران، بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران است که مفتخر است در طی سال ها فعالیت خود به کشف و پرورش و معرفی استعدادهای درخشان به جامعه هنری فعال بوده است. آموزشگاه صدا نزدیک به دو دهه سابقه درخشان در امر آموزش و یادگیری کلیه ساز ها توانسته موفقیت چشم گیری را در منطقه غرب تهران به خود اختصاص دهد.همچنین توانسته ایم با به کارگیری جدیدترین روش های آموزش در امر موسیقی توسط اساتید برجسته انگیزه های موسیقیایی را در هنر جویان بویژه کودکان برای رسیدن… در آموزشگاه هنر ایران زمین همه ی این نیازها تدارک دیده شده تا شما هنرجویان و خانواده های هنردوست، یکی از قوی ترین و مجهزترین آموزشگاه های موسیقی غرب تهران را در اختیار داشته باشید.

آموزشگاه موسیقی محدوده تهرانپارس آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی تهرانپارس آموزشگاه موسیقی محدوده فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی در فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی کودک محدوده تهرانپارس آموزشگاه موسیقی کودک در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی کودک تهرانپارس آموزشگاه موسیقی کودک محدوده فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی کودک در فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی کودک فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی مادر و کودک محدوده تهرانپارس آموزشگاه موسیقی مادر و کودک در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی مادر و کودک تهرانپارس آموزشگاه موسیقی مادر و کودک محدوده فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی مادر و کودک در فلکه اول تهرانپارس آموزشگاه موسیقی مادر و کودک فلکه اول تهرانپارس آموزش موسیقی سازهای کلاسیک محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی سازهای کلاسیک در تهرانپارس آموزش موسیقی سازهای کلاسیک تهرانپارس آموزش موسیقی سازهای کلاسیک محدوده فلکه اول تهرانپارس آموزش موسیقی سازهای کلاسیک در فلکه اول تهرانپارس آموزش موسیقی سازهای کلاسیک فلکه اول تهرانپارس آموزش موسیقی کودک موسیقی مادر و کودک آموزش سازهای کلاسیک آموزشگاه موسیقی در فلکه اول آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی در شرق تهران آموزشگاه ارف کودکان در تهرانپارس بهترین آموزشگاه موسیقی محدوده تهرانپارس بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی محدوده منطقه 4 آموزشگاه موسیقی محدوده شرق تهران بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی با تعرفه دولتی در تهرانپارس آموزشگاه هارمونی دنیای موسیقی آموزشگاه تخصصی موسیقی کودکان و بزرگسالان آموزشگاه موسیقی هارمونی آموزش موسیقی به کودکان و بزرگسالان آموزش موسیقی کودک محدوده تهرانپارس آموزش ارف محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی کودکان و بزرگسالان محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی به کودکان 2 تا 4 سال همراه با حضور مادران آموزش گام به گام موسیقی کودکان و بزرگسالان محدوده تهرانپارس تدریس کلیه سازهای ایرانی محدوده تهرانپارس برقراری کلاس های آواز ایرانی محدوده تهرانپارس آموزشگاه موسیقی محدوده شرق تهران آموزشگاه موسیقی محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی کودک 2 تا 4 سال شیوه ای نوین در آموزش موسیقی به کودکان زیر 4 سال با حضور مادران – مادر و کودک – تربیت شنوایی و ریتم اولین جلسه کلاس به صورت رایگان برگزار می شود.

آموزشگاه موسیقی پدر با تدارک دیدن امکانات لازم برای تدریس انواع ساز و آواز و تمرین گروهی، سالانه چندین اجرا را در تالارهای شهر توسط هنرجویان این آموزشگاه برگزار می کند. با گسترش فضای آموزشی در سال 1388، این آموزشگاه دارای 12 کلاس آموزشی در دو ساختمان دو طبقه برای برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینات و اجراهای پژوهشی است که همگی به منظور فعالیت های موسیقی طراحی و آکوستیک شده اند. دف یکی از سازهای کوبه ای ایرانی است که در بین بانوان محبوبیت زیادی دارد. ضمن آنکه یکی از صاحبان آموزشگاه لازم است به عنوان مدیر مسئول به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کرده و خود را معرفی نماید. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در شرق تهران می باشد.متد آموزشی که در آموزشگاه موسیقی الهام مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار حرفه ای است به طوریکه تمامی هنرجویان با توانمندی بسیار بالایی از این آموزشگاه خارج می شوند. خانم سارا رضازاده مدیر مسئول آموزشگاه و نوازنده تار که فوق لیسانس خود را در رشته نوازندگی موسیقی از دانشگاه هنر تهران دریافت کرده و همسر ایشان جناب آقای الیاس دژاهنگ به عنوان مدیر اجرایی آموزشگاه که فوق لیسانس خود را در رشته آهنگسازی از دانشگاه هنر تهران اخذ کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید