آموزشگاه موسیقی سرای هنر

تمامی اساتید آموزشگاه از فارغ التحصیلان رشته موسیقی هستند و فضا و نظم آموزشگاه، بسیار حرفه ای و مناسب برای هنرجویانی است که به دنبال پیشرفت هستند. علاوه بر مدیریت و اساتید حرفهای، آموزشگاه از فضا و نظم بسیار دلچسب و مناسب برای هنرجویانی که به دنبال پیشرفت می باشند، بهرهمند میباشد. لازم به ذکر است که مدارک و شرایط لازم برای دریافت مجوز هر گونه آموشگاه آزاد هنری مانند مدارک و شرایط ذکر شده در این مطلب می باشد. آموزشگاه موسیقی تهران در تهران واقع شده است و جزء بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران به شمار می رود که به پرورش هنرجویان علاقه مند به موسیقی مشغول است. آموزشگاه موسیقی چکاد با هدف اشاعه هنر والای موسیقی از طریق آموزش و پرورش هنرجویان به شکلی علمی و آکادمیک، توسط حسین قاسم پور شیراز، کارشناسی ارشد رشته نوازندگی از دانشگاه تهران تاسیس گردید. امروز نیز، بهترین مدرسین را گردهم آوردهایم، تا دانش موسیقایی هنرجویان را پرورش داده و آنها را برای اجراهای صحنهای و شرکت در کنسرتها آماده کنیم. این آموزشگاه در سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد و با برگزاری انواع دوره های موسیقی ایرانی و کلاسیک غربی بسیاری از علاقه مندان به هنر موسیقی را پرورش داد.

قطعا در چنین شرایطی مشورت با افراد کاربلد راه را بسیار هموارتر خواهدکرد. شاید هم دوست دارید یک ساز را انتخاب کرده و به طور حرفه ای دنبالش کنید و موسیقی، شغل اصلی شما در آینده باشد. تعریف شده است. چنانچه متقاضی تاسیس آموزشگاه شرایط عمومی را دارا باشد، باید بهمنظور ارائه مدارک شرایط اختصاصی اقدام نماید.شرایط اختصاصی موسسین آموزشگاههای موسیقی بستگی به ارگان صادر کننده مجوز متفاوت می باشد. به همین دلیل است که روز به روز بر تعداد علاقمندان به این هنر افزوده میشود. در این پست ما با توجه به تجارب شخصی خود و دوستانی که کلاس های متعددی شرکت کرده اند، با توجه به امتیازاتی که هنرآموزان به آموزشگاه های خود داده اند و سرچ های اینترنتی، سه تا از آموزشگاه های موسیقی را در تهران به شما معرفی می کنیم. فعالیت های متنوعی را در بیرون از خود کلاس ها همچون برگزاری کنسرت توسط هنرجویان انجام می دهد.

بدونشک افرادی که بهخوبی در این حوزه تعلیم دیده باشند، میتوانند در رشد و بروز این هنر گامی موثر و رو به جلو بردارند.معرفی انواع سازها ، آموزش همخوانی، آموزش گیتار،آموزش پیانو،آموزش سه تار، آموزش فرم شناسی، آموزش آهنگسازی و… گذراندن دوره های آموزشی در این آموزشگاه ها، می تواند به یادگیری سریع و دقیق شما کمک کند. آنهایی که در جشنواره های موسیقی سرای هنر طی سالیان مختلف حضور یافتهاند حتما متوجه شدهاند که هنرجویان ایشان طی سالهای مختلف در ارکسترهای مختلف فعالیتشان را ادامه میدهند. آموزشگاه موسیقی سازنو از ابتدای فعالیت خود سعی بر آن داشته تا با نگرشی فراتر و وسیعتر از فعالیتهای مرسوم، سبب ایجاد تمایز بین آموزشگاه خود و دیگر آموزشگاههای موسیقی در منطقه و در کل کشور شود و به مبحث آموزش بپردازد چرا که نواختن ساز میتواند روح هر انسانی را بنوازد و تآثیر بسیار مثبت و سازنده در روحیهی انسان برجای بگذارد.

علاوهبر آن، این روزها بسیاری از والدین فرزندان خود را برای کسب مهارت در حوزه موسیقی راهی آموزشگاههای معتبر میکنند. یادگیری موسیقی به شما این فرصت را می دهد تا خود را در شرایط مشابهی قرار دهید. اما از کجا می توان در شهر بزرگی چون تهران، آموزشگاه حرفه موسیقی پیدا کرد؟ اساتید این آموزشگاه داراى مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس موسیقی می باشند. این روزها افراد زیادی بهدنبال مامنی برای جذب آرامش و بروز احساسات نهفته خود هستند و در نتیجه به سمت موسیقی کشیده شدهاند. پر واضح است در زمانی که تقاضا برای کسب آموزش در حوزهای افزایش پیدا کند، به مراکز آموزشی بیشتری نیاز خواهدبود. آکوردها زمانی شکل میگیرند که 3 یا چند تا نت از همان زیر و بمی به طور همزمان نواخته شوند. متاسفانه برخی از متقاضیان به دلیل عدم شناخت متخصصین واقعی در مرحله مشاوره، متحمل ضرر و زیانهای مالی و زمانی زیادی میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید